Про компанію

ВАТ завод "Електромаш" було створено на базі дослідного заводу "ВНІІЕлектромаш" - підприємство, що користується унікальним обладнанням і здатного в найкоротший термін виготовити будь-яке нестандартне обладнання. З початку 90-х років в процесі конверсії фахівцями заводу було розроблено та освоєно виробництво висококласного зернопереробного обладнання. Сьогодні ми виробляємо обладнання, розроблене з урахуванням реальних потреб споживачів і умов нашого життя, з забезпеченням універсальності продукції, низьких експлуатаційних витрат і надійності обладнання. Якість нашого обладнання відповідає вимогам державних стандартів.

 

Ми виробляємо монтажні і пусконалагоджувальні роботи устаткування, що випускається, навчання обслуговуючого персоналу, надаємо гарантійне обслуговування, надаємо допомогу в ремонті та модернізації раніше поставлених комплексів.
"Наші зусилля і воля спрямовані на розробку і створення якісної продукції для виробників і переробників с/г продукції на Україні, а також на формування високого іміджу українського виробника обладнання на зовнішньому ринку!"

 
 

Контактна особа

Контакти

Електромаш
(основний офіс)

61038, Україна, Харківська, Харків, вул. Академіка Павлова, будинок 82
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create