Про компанію

ВАТ завод "Електромаш" було створено на базі дослідного заводу "ВНІІЕлектромаш" - підприємство, що користується унікальним обладнанням і здатного в найкоротший термін виготовити будь-яке нестандартне обладнання. З початку 90-х років в процесі конверсії фахівцями заводу було розроблено та освоєно виробництво висококласного зернопереробного обладнання. Сьогодні ми виробляємо обладнання, розроблене з урахуванням реальних потреб споживачів і умов нашого життя, з забезпеченням універсальності продукції, низьких експлуатаційних витрат і надійності обладнання. Якість нашого обладнання відповідає вимогам державних стандартів.

 

Ми виробляємо монтажні і пусконалагоджувальні роботи устаткування, що випускається, навчання обслуговуючого персоналу, надаємо гарантійне обслуговування, надаємо допомогу в ремонті та модернізації раніше поставлених комплексів.
"Наші зусилля і воля спрямовані на розробку і створення якісної продукції для виробників і переробників с/г продукції на Україні, а також на формування високого іміджу українського виробника обладнання на зовнішньому ринку!"

 
 

Контактна особа

Контакти

Електромаш
(основний офіс)

61038, Україна, Харківська, Харків, вул. Академіка Павлова, будинок 82
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create